Jesteś na: Strona główna /  Władze /  WZD

Delegaci na Walne Zebranie Delegatów Sekcji Krajowej Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ Solidarność

 

Zakład

Nr mandatu

Nazwisko i imię

1

Ec. Bydgoszcz

1

Droż Marek

 

 

2

Nawrocki Artur

2

Ec. Kielce

3

Han Jacek

3

PAK

4

Olszak Krzysztof

 

 

5

Wojtasik Piotr

 

 

6

Majda Krzysztof

 

 

7

Wiśniewski Dariusz

4

El Turów

8

Błażejewski Jan

 

 

9

Danel Janusz

 

 

10

Dudziński Marek

 

 

11

Michalski Marek

 

 

12

Sieradzki Waldemar

5

El. Opole

13

Kucharewicz Dariusz

 

 

14

Pluta Piotr

6

El. Bytom

15

Kowalik Zygmunt

7

Ec. Rzeszów

16

Bassara Wojciech

8

El. Łódź

17

Kołodziejczyk Marek

9

Ec. Żarnowiec

18

Czaja Krzysztof

10

El. Połaniec

19

Dróżdż Joanna

 

 

20

Bonk Marek

 

 

21

Prostak Mirosław

11

Ec. Termika Warszawa

22

Oryga Sławomir

 

 

23

Kmiecik Robert

12

Ec. Będzin

24

Kupiec Roman

13

El. Rybnik

25

Kukiełka Tadeusz

 

 

26

Makowski Jan

14

El. Ostrołęka

27

Mierzejewski Zbigniew

15

El. Stalowa Wola

28

Piejko Bogusława

 

 

29

Kowalik Wiesław

16

Ec. Katowice

30

Wilaszek Marek

17

El. Łagisza

31

Leończyk Waldemar

18

El. Blachownia

32

Słota Andrzej

19

El. Jaworzno

33

Junik Krzysztof

 

 

34

Stolarczyk Andrzej

20

El. Siersza

35

Sikora Andrzej

21

El. Łaziska

36

Moryc Jerzy

 

 

37

Pańczyszyn Michał

22

Energia Odnawialna PGE

38

Terkiewicz Sławomir

23

Ec. Wybrzeże Gdańsk EDF

39

Gajewski Ryszard

 

 

40

Grabowski Dariusz

24

Ec. Bielsko Biała

41

Klajman Jarosław

25

Ec. Gorzów

42

Szydłowski Zbigniew

26

Ec. Zielona Góra

43

Woźniak Józef

27

El. Porąbka Żar

44

Pszczółka Marian

28

ZEDO

45

Grudzińska Anna

 

 

46

Grudziński Jarosław

 

 

47

Karaczun Piotr

 

 

48

Rosiak Paweł

 

 

49

Bloch Leszek

28

E. Kozienice

50

Boński Andrzej

 

 

51

Kudła Marek

 

 

52

Mąkosa Cezary

 

 

53

Mosiołek Wojciech

29

El. Białystok

54

Jakubowski Andrzej

30

Ec. Kraków

55

Chmielewski Stanisław

31

Ec. Poznań

56

Baranowski Michał

32

Ec. Zabrze

57

Starnawski Sławomir

33

Ec. Wrocław

58

Asterski Wojciech

34

Ec. Zduńska Wola

59

Starczewski Jan


 

60

Mielnik Stanisław


 

61

Stecyk Marek

 
Aktualności | ZTdsBE | Kalendarium | Władze | Struktura | Dokumenty | Archiwum | Kontakt | Poczta