Jesteś na: Strona główna /  Władze /  WZD

Delegaci na Walne Zebranie Delegatów Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ Solidarność kadencja 2018 – 2022

 

Zakład

Nr mandatu

Nazwisko i imię

1

PGE EC  Bydgoszcz

1

Droż Marek

2

PGE EC Kielce

2

Han Jacek

3

ZE PAK

3

Wojtasik Piotr

 

 

4

Majda Krzysztof

4

EL Skawina

5

Pawłowski Artur

5

PGE Energia Ciepła ECW Gdańsk

6

Piekarski Dariusz

6

PGE EL Opole

7

Kucharewicz Dariusz

 

 

8

Pluta Piotr

7

PGE EC Rzeszów

9

Bassara Wojciech

8

VEOLIA Łódź

10

Ziobrowski Jan

9

ENEA EL Połaniec

11

Dróżdż Joanna

 

 

12

Bonk Marek

 

 

13

Dziedzic Janusz

 

 

14

Pawełek Krzysztof

10

PGNiG EC Termika Warszawa

15

Oryga Sławomir

 

 

16

Kmiecik Robert

11

PGE EL Rybnik

17

Makowski Jan

 

 

18

Żarski Piotr

12

ENERGA EL Ostrołęka

19

Jastrzębski Andrzej

 

 

20

Kupis Dariusz

13

TAURON W. EL Stalowa Wola

21

Piejko Bogusława

14

TAURON C. EC Katowice

22

Wilaszek Marek

15

TAURON W. EL Łagisza

23

Koj Tadeusz

16

TAURON W.TAMEH  Blachownia

24

Słota Andrzej

17

TAURON W. EL Jaworzno

25

Junik Krzysztof

 

 

26

Stolarczyk Andrzej

18

TAURON W. EL Siersza

27

Sikora Andrzej

19

TAURON W. EL Łaziska

28

Tomecki Wiesław

20

Energia Odnawialna PGE W-wa

29

Zbroszczyk Dariusz

21

PGE ELW  ŻARNOWIEC

30

Bartodziejski Robert

22

TAURON C. EC Bielsko Biała

31

Klajman Jarosław

23

PGE EC Gorzów

32

Sochacki Stanisław

24

EC Zielona Góra

33

Woźniak Józef

25

PGE ENERGIA O. EL Porąbka Żar

34

Pszczółka Marian

26

PGE ZEDO

35

Grudzińska Anna

 

 

36

Grudziński Jarosław

 

 

37

Karaczun Piotr

 

 

38

Rosiak Paweł

 

 

39

Bloch Leszek

 

 

40

Jaszul Jacek

27

ENEA  EL Kozienice

41

Bolek Jacek

 

 

42

Łukasiewicz Marcin

 

 

43

Mąkosa Cezary

 

 

44

Mosiołek Wojciech

28

ENEA EC Białystok

45

Bojaryn Jan

29

EC Kraków

46

Prusak Krzysztof

30

VEOLIA EC Poznań

47

Bąk Andrzej

31

PGE EC Wrocław

48

Asterski Wojciech

32

EC Zduńska Wola

49

Starczewski Jan

33

PGE EO ZEW Dychów

50

Siuta Mirosław

34

EL BEŁCHATÓW

51

Kumilewski Sławomir

 

 

52

Lewandowski Andrzej

 

 

53

Sadurski Bogdan

 

 

54

Terkiewicz Zbigniew

 
Aktualności | ZTdsBE | Kalendarium | Władze | Struktura | Dokumenty | Archiwum | Kontakt | Poczta