A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: controllers/welcome.php

Line Number: 1005

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: controllers/welcome.php

Line Number: 1006

Krajowa Sekcja  Elektrowni i Elektrociepłowni - Aktualności

 
 
Jesteś na: Strona główna /  Aktualności

Aktualność

Połaniec. Prezydium Rady Sekcji22.02.2018

Informacja
W dniach 22 – 23.02.2018 w Połańcu odbyło się posiedzenie Prezydium Rady Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ „Solidarność”.
W dniu 22.02.2018 Prezydium Rady Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ „Solidarność” obradowało w składzie: Jerzy Moryc – Przewodniczący Rady, Wojciech Asterski, Anna Grudzińska i Cezary Mąkosa.
W trakcie spotkania omówiono następujące tematy:
  - Enea Wytwarzanie sp. z o.o. /EC Białystok/ – aktualna sytuacja związana z projektem Enea Ciepło, problemy w ustaleniu wspólnych zapisów porozumienia transferowego Strony Społecznej i Pracodawcy, narastający niepokój wśród Pracowników oraz determinacja w obronie uprawnień i praw pracowniczych.
  - Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Delegatów Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ „Solidarność” , plan organizacji zebrania. Miejsce zebrania ZEDO Nowe Czarnowo / Wirówek 23 – 25.05.2018 .
  - Organizacja posiedzenia Rady KSEliEc w miesiącu kwietniu, w Białymstoku.
  -  Sprawy bieżące Grupy PGE w świetle przejętych spółek EDF Polska.
  - Sytuacja w Grupie Tauron.
  - Pismo dotyczące Tauron Ciepło – konflikt wokół dostaw energii cieplnej w Czechowicach – Dziedzicach.
Prezydium Rady Sekcji podjęło uchwały finansowe.
W dniu 23.02.2018 Prezydium Rady Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ „Solidarność” spotkało się z MOZ NSZZ ”Solidarność” Pracowników Elektrowni Połaniec i Spółek w obecności zaproszonych Gości: Kazimierza Grajcarka – Przewodniczącego Krajowego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ „S” i Barbary Stefaniak Gnyp – Radcy Prawnego Sekretariatu KSGiE.
Omówiono problematykę Enea Połaniec i obecną sytuację Pracowników w lokalizacji Połaniec po przejęciu przez GK Enea S.A. Głównym celem MOZ NSZZ „Solidarność” jest powrót Pracowników (w szczególności członków NSZZ „Solidarność) z wydzielonych spółek z dawnej Elektrowni Połaniec w struktury Enea Połaniec. Zebrani ustalili zakres wspólnych działań w podmiotowej sprawie na najbliższy czas.
Na tym spotkanie zakończono.
Notatkę sporządził Cezary Mąkosa
Sekretarz KSEliEc NSZZ „Solidarność

 
Aktualności | ZTdsBE | Kalendarium | Władze | Struktura | Dokumenty | Archiwum | Kontakt | Poczta